Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czas Świąt Wielkanocnych, symbol zwycięstwa życia nad śmiercią, prawdy nad kłamstwem, odwagi nad lękiem i zwątpieniem to doskonała okazja do pogodzenia się z Bogiem i ludźmi. Proponuję dwójce dziennikarzy posypanie głowy popiołem, odbycie szczerej spowiedzi, wyznanie win i proszenie Boga o przebaczenie. Na pewno wybaczy. Następnie oddanie wszelkich długów i naprawienie wyrządzonych krzywd, to może i ludzie wybaczą. Nawróćcie się droga dwójko dziennikarzy. Nigdy nie jest za późno. Skończcie z manipulacjami, intrygami, prowokacjami i weźcie się za uczciwą robotę. Żyjcie przyzwoicie, nie szczujcie, nie pijcie, nie używajcie mocarzy, a ludzie będą Was szanować, czego Wam gorąco na Święta Wielkiej Nocy życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ten oto dziennikarz był na Sor i był artykuł w gazecie na ten temat napisany przez Filipowska stek kłamstw i bzdur jednak wszystko później wychodzi zarówno on i ona mają problemz prawem zżądam aby napisali prawdę i sprostowanie te kłamstwa które napisali banda oszołomów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa głupi ona i on
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja - poczytajcie wiadomości24.pl a tam artykuły pani/pana Anny Andrzejczak. Wszystkie dotyczą działalności ufologicznej pana M... Niczym więcej pani/pan dziennikarka się nie zajmowała... A najciekawszy jest opis pani A.Andrzejczak z profilu wiadomości24- "Dziennikarstwo i media od zawsze były moją wielką pasją. Przez parę lat współpracowałem z kilkoma dużymi tytułami. Zajmowałam się m.in. modą, ale nie tylko. Obecnie, jestem tzw. "wolnym strzelcem" i od czasu, do czasu udaje mi się "ustrzelić" jakiś odlotowy temat! :-)" Pani Anna i pan Marcin jak uważają dobrze poinformowani to ta sama osoba. Ma facet kompleksy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki tam dziennikarz. Pijak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie rozliczajmy innych, rozliczajmy siebie" - ks. Jan Kaczkowski - 1977-2016+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin bądź mężczyzną, wydaj oświadczenie i zakończ sprawę! Może i źle zacząłeś, ale przynajmniej dobrze zakończ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie rozliczajmy innych, rozliczajmy siebie" - ks. Jan Kaczkowski - 1977-2016+
czekamy właśnie, aż od siebie zaczniesz, Mizera. póki co prezentujesz poziom żałosnego śmiecia. czepiasz się innych, a sam nie umiesz wziąć na klatę -  i jeszcze się księdzem zasłaniasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złapać za rękę, to powie, że nie jego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin bądź mężczyzną, wydaj oświadczenie i zakończ sprawę! Może i źle zacząłeś, ale przynajmniej dobrze zakończ.
skoro do tej pory nie był mężczyzną, to nie ma na co liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANNA. NIE SŁUCHAJ TYCH POPAPRAŃCÓW .PEWNIE ZA KOŁNIERZEM MAJĄ WIĘCEJ NIŻ MY . JA UWAŻAM ŻE NIECH PODUSZKOWCE PILNUJĄ SWOJEGO NOSA ALBO ZAJMĄ SIĘ PRACĄ BY ZUS ICH NA RENTACH INWALIDZKICH MUSIAŁ UTRZYMYWAĆ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARCIN MIZERA ZOSTAŁ SKAZANY. SZANOWNA REDAKCJO, PROSIMY O ARTYKUŁ ZE SZCZEGÓŁAMI WYROKU NIECHLUBNEGO "KOLEGI" PO FACHU...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrok nie jest prawomocny. Na pewno się odwoła. Poczekałbym jeszcze z ostatecznym osądem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...